Маєте питання?
Залішіть заявку RICH GROUP UA
Або зателефонуйте зараз:
+380 66 720 06 31
Click to order
Історія виникнення засобу від геморою, якому б позаздрили наші предки
Неправильний спосіб життя сучасної людини нерідко призводить до розвитку неприємних захворювань. Однією з поширених патологій є геморой.
Ще в Давньому Єгипті, за тисячі років до нашої ери, геморой був відомий і виділявся як окрема хвороба. Лікарі того часу робили спроби оперувати, але втручання мали безліч ускладнень, таких як нагноєння післяопераційних ран, інтенсивний больовий синдром та інші.


Про симптоми геморою згадується і в роботах видатного лікаря Гіппократа. Він писав, що геморой пов'язаний з частими запорами.

У Стародавньому Китаї гемороїдальна хвороба була вивчена більш детально. Методи лікування були засновані на використанні лікувальних властивостей рослинного і тваринного походження.
А.П. Чехов і сам страждав від геморою. Він писав про нього так:
«... Почну з весни. Стало жарко, і всяка рослини лізе із землі й показує свій характер. Негода пішла до спогадів, але туга продовжується, бо дупа моя все ще не вільна від геморою. Чи писав я тобі про геморой? Сверблячка, напруга, роздратування і всяка капость. Поговори з яким-небудь старцем чиновником, і він розповість тобі, в чому справа ... »
Сьогодні медицина не стоїть на місці. Ізраїльськими вченими було розроблено унікальний засіб від геморою на рослинній основі.
Початкові дослідження п'ятнадцятимісячного періоду підтвердили, що більшість симптомів геморою та дискомфорту викликані бактеріями, фекальними кислотами та токсинами, тому було розпочато роботу по розробці гемороїдального гелю, який буде діяти в якості ефективного захисного бар'єру і відповідати наступним вимогам:
  • швидко та ефективно знімати всі неприємні симптоми геморою;
  • нормалізувати кровопостачання;
  • мати знеболювальну, протизапальну, бактерицидну дії;
  • мати можливість використання без перерв й наносити так часто, як це необхідно хворим;
  • зміцнювати судинну стінку;
  • можливість використовуватися вагітними та жінками після пологів;
  • можливість комбінувати продукт з іншими засобами від геморою та ліками;
  • відсутність побічних ефектів.
Таким вимогам, сьогодні відповідає продукт Престо Гель®.
Активні компоненти:
В чому полягає механізм дії Престо Гель®?
Престо Гель® забезпечує безпечний фізичний бар'єр проти мікробної інвазії для кожної клітини, запобігає контакт з фекальними кислотами та токсинами, які є основною причиною анального дискомфорту. Бактерії не можуть дістатися до клітин господаря. Механізм інфекції та розвиток бактерій блокуються, в результаті чого запалення контролюється, гемороїдальний біль й анальний дискомфорт зменшуються.

В результаті створюються правильні умови для природного загоєння ран (тріщин), прискорюється процес регенерації тканин.
Які ж особливості продукту Престо Гель®?
Престо Гель має особливу технологію виробництва. Взаємодія трав, створена за спеціальною технологією, миттєво приводить у рух потужну ланцюгову реакцію, яка відчувається як легке охолодження, яке триває кілька хвилин, а потім переходить у відчуття приємного тепла.

Комбінація відчуттів, охолодження та тепла, має миттєву заспокійливу дію. Одразу після нанесення користувач відчуває полегшення болю, запалення, свербіння, набряку та інших супутніх геморою симптомів.
Які переваги гелю та свічок Престо Гель®?
Престо Гель® має клінічно доведену ефективність та безпеку, адже до складу входять тільки натуральні компоненти. Продукт немає побічних ефектів, дозволений до застосування дітям (гель з 7 років, свічки з 12 років), вагітним та під час годування груддю. Наносити гель можна від 1-2 до 5-6 разів на день, свічки можна вводити 1-2 рази на день (на ніч, або вранці та ввечері). Завдяки натуральним компонентам, гель можна використовувати щодня без перерв на відпочинок між курсами та без шкоди для організму.

Престо Гель® зручний у використанні, не залишає слідів на одязі, підходить для чутливої шкіри. У комплект до гелю входить насадка-аплікатор для введення при внутрішньому дискомфорті.
Престо Гель® — живіть без задньої думки