Маєте питання?
Залішіть заявку RICH GROUP UA
Або зателефонуйте зараз:
+380 66 720 06 31
Click to order
Престо Гель® розробка ізраїльських вчених
Формула швидкої дії Presto Gel®, що містить натуральні активні компоненти, розроблена для швидкого зменшення болю, профілактики геморою, загоєння тріщин заднього проходу й зменшення запалення у зоні анального отвору.

Престо Гель® зменшує запалення, свербіж, подразнення, чутливість й інші неприємні відчуття в області заднього проходу.

Заспокійлива формула Presto Gel® допомагає забути про неприємні відчуття тим, хто скаржиться на часті запори та проноси.

Одразу після нанесення Presto Gel® виникає відчуття сильного місцевого охолодження, яке одразу значно полегшує біль, далі виникають приємні зігріваючі відчуття.
Presto Gel® має локальну дезинфікуючу дію, пригнічує ріст бактерій, сприяє скороченню судин та прискорює природний процес загоєння.
Склад: вода, екстракт алое, триетаноламін, карбомер, екстракт герані, екстракт листя погостемону.

До складу Presto Gel® не входять шкідливі хімічні добавки: ALS, SLS, парабени, содіум хлорид, а також продукти тваринного походження.
Активні компоненти:
⚗️ Розробкою та клінічними випробуваннями препарату займалися доктор Александр Вімініц і доктор Шимон Шохат в цілях розробити ефективний препарат, на основі натуральних складників.
Presto Gel® розроблявся та виробляється в Ізраїлі, на заводі Dan Pharm. Presto Gel® пройшов клінічні випробування, має ліцензію видану Міністерством охорони здоров'я Ізраїлю №1С-C2-5.
Лікарі виписують Presto Gel®
⚕️ Сімейні лікарі, проктологи та гінекологи Ізраїлю призначають Presto Gel® людям з порушенням роботи шлунково-кишкового тракту, з варикозним розширенням вен, для профілактики геморою та загоєння в післяопераційний період, під час вагітності та лактації.
В чому полягає механізм дії Престо Гель®?
Престо Гель® забезпечує безпечний фізичний бар'єр проти мікробної інвазії для кожної клітини, запобігає контакт з фекальними кислотами та токсинами, які є основною причиною анального дискомфорту. Бактерії не можуть дістатися до клітин господаря. Механізм інфекції та розвиток бактерій блокуються, в результаті чого запалення контролюється, гемороїдальний біль й анальний дискомфорт зменшуються.

В результаті створюються правильні умови для природного загоєння ран (тріщин), прискорюється процес регенерації тканин.
Які ж особливості продукту Престо Гель®?
Престо Гель має особливу технологію виробництва. Взаємодія трав, створена за спеціальною технологією, миттєво приводить у рух потужну ланцюгову реакцію, яка відчувається як легке охолодження, яке триває кілька хвилин, а потім переходить у відчуття приємного тепла.

Комбінація відчуттів, охолодження та тепла, має миттєву заспокійливу дію. Одразу після нанесення користувач відчуває полегшення болю, запалення, свербіння, набряку та інших супутніх геморою симптомів.
Які переваги гелю та свічок Престо Гель®?
Престо Гель® має клінічно доведену ефективність та безпеку, адже до складу входять тільки натуральні компоненти. Продукт немає побічних ефектів, дозволений до застосування дітям (гель з 7 років, свічки з 12 років), вагітним та під час годування груддю. Наносити гель можна від 1-2 до 5-6 разів на день, свічки можна вводити 1-2 рази на день (на ніч, або вранці та ввечері). Завдяки натуральним компонентам, гель можна використовувати щодня без перерв на відпочинок між курсами та без шкоди для організму.

Престо Гель® зручний у використанні, не залишає слідів на одязі, підходить для чутливої шкіри. У комплект до гелю входить насадка-аплікатор для введення при внутрішньому дискомфорті.
Слідкуйте за нами у Facebook